slide1.jpg
Dbamy, by być

rzetelnym
partnerem

dla Ciebie

Dlaczego to robimy?

Ascom Electronic zgromadził 10 lat doświadczenia w świecie elektroniki – zarówno od strony produkcyjnej, jak i dostaw komponentów elektronicznych.


Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla Ciebie.

Sprawdź nas
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług
Aby osiągnąć sukces, potrzebujesz firmy, która zadba o coś więcej, niż realizację zlecenia.

Szacunek, indywidualne podejście i więzi biznesowe to elementy, które wpływają na jakość współpracy. Dlatego naszą misją jest budowanie długotrwałych relacji, opartych na usługach najwyższej jakości, które pomagają nam spełniać oczekiwania klientów - w terminie i bez niedociągnięć technicznych.

Dla nas wszystkie etapy współpracy są tak samo ważne, dlatego, jako prężnie rozwijająca się firma, jesteśmy gotowi do podejmowania wyzwań i obsługi każdego obszaru. Zaufaj pasjonatom z ponad 10-letnim doświadczeniem, dla których liczą się detale.

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę Ascom Electronic sp. z o.o. na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Ascom Electronic sp. z o.o. dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma Ascom Electronic sp. z o.o.
 
Doskonale rozumiemy, iż wysoka konkurencyjność na rynku sprawia, że musisz mieć możliwość generowania dochodów w zróżnicowanych geograficznie obszarach, a także elastycznego przenoszenia biznesu pomiędzy krajami.

ASCOM Electronic oferuje szeroki wachlarz produktów, wsparcie techniczne oraz serwis produkcyjny. Nasze usługi są szyte na miarę Twojej firmy, kiedy tylko potrzebujesz.

Nasze usługi

Welcome to Ascom Electronic!


This "welcome page" should be a short presentation of your website. Let the visitors know what the website is about. Inform them about the products and services you offer.

A well-written introductory text draws the attention of users and allows them to ensure they have found what they were looking for.

Szukasz części?

Wypełnij nasz formularz wyceny. Zrobimy co w naszej mocy, by odpowiedzieć Ci jak najszybciej.
Zapytaj o wycenę